Tijdslots voor trainingen Sneek

Met directe ingang zullen wij twee tijdslots hanteren voor de training in Sneek. De Technische Commissie is met dit besluit gekomen vanwege de grote belangstelling voor de trainingen. Door het invoeren van twee momenten kunnen wij de capaciteit op onze trainingen vergroten met 50% (2 groepen van max. 15 personen). Ook kunnen wij hiermee de kwaliteit en veiligheid van onze trainingen waarborgen.

Wij bieden op dit moment de volgende momenten aan:

Tijdslot:Begintijd:Eindtijd:
Eerste tijdslot19:30 uur20:30 uur
Tweede tijdslot20:30 uur21:30 uur

Bij het aanmeldingsproces op onze website kun je jouw voorkeursmoment aangeven. Let op, dit is een voorkeur! Op de dinsdagavond voor de training ontvang je de definitieve groepsindeling per mail. Op basis van het aantal aanmeldingen kunnen wij altijd overgaan naar het gebruikelijke tijdslot van 20:30 uur – 21:30 uur.

Mocht je naar aanleiding van dit bericht nog vragen hebben, dan kun je contact opnemen met Jesper IJkema (jesper.ijkema@svnwf.nl).

Wij wensen je veel plezier op onze training!