Spelregelboeken sv NWF 2020/2021

Inmiddels heeft de regering aangekondigd dat de contactsporten per 1 juli weer los mogen. Dit betekend ook dat er in de komende maanden weer oefenwedstrijden gespeeld zullen worden. Belangrijk is dan om je spelregelkennis op orde te hebben en ook de wijzigingen tot je te hebben genomen. Een digitale versie van de spelregels is inmiddels al beschikbaar, maar een papieren variant blijft toch het aller makkelijkst! Daarom bieden wij gedrukte Nederlandstalige spelregelboeken aan.

De kosten van de boekjes zullen zo’n 7-15 euro per stuk bedragen, dit is exclusief de eventuele verzendkosten. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van het aantal aanvragen dat wij krijgen. Daarom is het belangrijk dat je bij belangstelling, zo snel mogelijk je animo kenbaar maakt! Klik hiervoor op de link hieronder. Je dient voor deze pagina ingelogd te zijn met jouw sv NWF account. Lukt dit niet? Of wil je meerdere boekjes aanvragen? Stuur dan een e-mail naar jesper.ijkema@svnwf.nl.

Aanvragen spelregelboek(en) [Log eerst in om deze pagina te bekijken]