Geslaagde eerste training in Sneek!

Gisteravond vond de openings-training plaats in Sneek, vanaf nu zullen er wekelijks trainingen plaatsvinden op de velden van SWZ BOSO Sneek.

De eerste training had gelijk een grote opkomst, maar liefst dertien man hadden de weg gevonden naar de velden van SWZ. De training begon met 3 rondes om het veld. Toen hierna werd medegedeeld dat de training van vandaag een intensieve interval training zou zijn, keek een aantal personen iets minder vrolijk.

De training was uitdagend met dank aan trainer Sven Keller en bestond uit veel verschillende oefeningen, onder andere de loopladder werd uit de kast getrokken.

Omstreeks 21:30 was de training afgelopen, daarna werd de avond afgesloten in de “kleine kantine” van SWZ. Volgende week woensdag staat de volgende training in Sneek op het programma. Aanvang is om 20:30.