Corona-proof je wedstrijd fluiten!

De (beker)competitie staat op het punt van beginnen, nog een paar dagen en dan is het zover! Gelukkig is het met de huidige maatregelen mogelijk om weer te trainen en wedstrijden te gaan spelen. Als we ons met zijn allen aan de geldende protocollen houden dan kunnen we onze hobby op een veilige en verantwoorde manier uitvoeren. Doen we dit niet, dan is de kans aanwezig dat we over enkele weken weer terug bij af zijn. We doen het samen!

De KNVB heeft protocollen opgesteld voor arbitrage, hierbij staat de veiligheid en gezondheid van jou als official en voor de spelers voorop. Ook organiseert de KNVB op 27 augustus een webinar waarin vragen kunnen worden gesteld over het fluiten van wedstrijden in tijden van corona. Alle documenten en link zijn hieronder te vinden.

Webinar fluiten in tijden van corona: Aanmelden