Foto: Leo Veldhuizen

Nieuwe maatregelen coronavirus

Vanavond heeft de overheid nieuwe maatregelen aangekondigd om de opmars van het coronavirus tegen te gaan. Een aantal maatregelen hebben helaas betrekking op de sport en dus het voetbal. Zo zullen vanaf morgenavond alle wedstrijden in zowel het betaald voetbal...

Lees meer

BV-Trainingsclinic o.l.v. Hilco de Boer

In het kader van de Week van de Scheidsrechter organiseert sv NWF, in samenwerking met COVS Nederland en de KNVB, een Betaald Voetbal (BV) trainingsclinic onder leiding van de trainer van de Nederlandse top-arbiters Hilco de Boer. Hilco de Boer...

Lees meer
  • 30-09-2020 20:30 - 21:30
  • Training Sneek
   Sportpark vv Sneek Wit Zwart (Hoofdveld), Sneek
  • 07-10-2020 20:30 - 21:30
  • Training Sneek
   Sportpark vv Sneek Wit Zwart (Hoofdveld), Sneek

Training Sneek

Wijzigingen

Training Leeuwarden

Wijzigingen

Links

Documenten