Aanstellingenoverzicht

Official Datum Tijd Activiteit Rol Status Type
Rene van der Elst 30-09-2020 17:00 PEC Zwolle O21 - SBV Excelsior O21 Assistent-scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 30-09-2020 19:00 Wolvega FC JO15-1G - SC Heerenveen MO16-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Willem Jan Kimp 30-09-2020 19:00 Futsal Frisia/ Spin Off 1 - Drs. Vijfje 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Jurjen Agricola 30-09-2020 20:00 Drs. Vijfje 26 - A.S. Exstudiantes 10 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 30-09-2020 20:00 Ens 2 - Futsal Emmeloord/ Jeruzalem 4 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 30-09-2020 20:30 Beilen 1 - Hoogeveen 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 30-09-2020 20:55 Kraggenburg FC 1 - Futsal Heerenveen 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Marcel van den Beld 01-10-2020 20:15 ZZVV 2 - DZOH 2 Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Feije van der Wal 02-10-2020 19:00 Drs. Vijfje 9 - Drs. Vijfje 10 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 02-10-2020 20:00 Drs. Vijfje 16 - DWS Oosterpoort 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Erwin Denissen 02-10-2020 20:30 Leekster Eagles/Amysoft - White Stones Secretaris AV Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 02-10-2020 20:45 zv Libertas - Team Alkmaar/Sportstars Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 02-10-2020 21:00 Futsal Frisia 2 - Futsal Buitenpost/The Point 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 02-10-2020 21:00 ONT/CHZ 7 - ONT/CHZ 5 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Erwin Draaijer 02-10-2020 21:30 IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics - PKC'83/ Team Carré 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Erwin Denissen 02-10-2020 22:00 Westerkwartier V.V. 1 - Futsal Dragten 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 02-10-2020 22:00 ONT/CHZ 2 - ONR 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Sander Neleman 03-10-2020 09:00 SC Bolsward JO15-1 - Franeker SC JO15-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Edgar Verdijck 03-10-2020 10:15 Zeerobben JO19-1 - Sneek Wit Zwart JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jan Vonk 03-10-2020 10:25 Joure SC JO17-1 - Helpman JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Kevin Vellekoop 03-10-2020 10:30 Flevo Boys JO17-1 - Frisia JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Matthijs Zut 03-10-2020 10:30 S.C. Stiens JO19-1 - SJO Broekster Walden JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wietze de Haan 03-10-2020 10:45 FVC JO19-1 - Blauw Wit '34 JO19-2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Koen de Vries 03-10-2020 12:00 Olde Veste'54 JO17-1 - ST: HSC'21/Buurse JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Dion van der Kerk 03-10-2020 12:00 Urk O23-1 - Excelsior'31 O23-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Bjorn Koopmans 03-10-2020 12:30 Meppel FC JO17-1 - Olympia'28 JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Markus Zijlstra 03-10-2020 12:30 Zeerobben 2 - Flevo Boys 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 03-10-2020 12:30 Heerenveense Boys JO15-1G - Emmen JO15-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 03-10-2020 12:30 Flevo Boys 8 - EBC 1 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Erik Wensink 03-10-2020 12:45 sc Heerenveen JO15-1 - FC Volendam JO15-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jurjen Agricola 03-10-2020 13:00 FVC JO17-1 - Workum JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper IJkema 03-10-2020 13:30 Go Ahead Eagles JO15-1 - Fortuna Sittard JO15-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Bonne Gringhuis 03-10-2020 14:00 SSA Creil-Bant 2 - Flevo Boys 3 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Marcel van den Beld 03-10-2020 14:30 Nagele - Mulier Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Giovanni van Dijk 03-10-2020 14:30 FC Assen - Tynaarlo Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Friso Albada 03-10-2020 14:30 Suawoude - Ezinge Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Klaas Krijgsheld 03-10-2020 14:30 Niekerk - ONR Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Roel Dijkstra 03-10-2020 14:30 Warffum - Oosterparkers Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Chris Marijt 03-10-2020 14:30 Drachtster Boys JO19-1 - ONS Sneek JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tiemen de Boer 03-10-2020 14:30 HJSC - AVC Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Roland de Ruijter 03-10-2020 14:30 V.V. Westerkwartier - Eastermar Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sarah Brinkkemper 03-10-2020 14:30 DWP - Workum Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Santosh Sital 03-10-2020 14:30 CVO - Wardy Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Hasse Aartsen 03-10-2020 14:30 SC Cambuur O21 - De Dijk O21 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Michiel Tramper 03-10-2020 14:30 Willemsoord - CVVO Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Bram Boerma 03-10-2020 14:30 PKC'83 - d' Olde Veste'54 Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Age Albada 03-10-2020 14:30 CVVO 2 - Joure SC 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Louwrens Tolman 03-10-2020 14:30 GRC Groningen - De Fivel Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Arjen Nauta 03-10-2020 14:30 Irnsum - SC Boornbergum'80 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Roelf Vogelzang 03-10-2020 14:30 IJVC - Woudsend Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Lucian Franzky 03-10-2020 14:30 Stedum - Corenos Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jens Bleeker 03-10-2020 14:30 vv Zeester - ASC Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jeen Wijnja 03-10-2020 14:30 Blokzijl - Bakhuizen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Omer Al Alawi 03-10-2020 14:30 Tzummarum - Ouwe Syl Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Klaas Bootsma 03-10-2020 14:30 Beetgum - Marrum Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Jan de Groot 03-10-2020 14:30 Foarut - TOP'63 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jeen Boringa 03-10-2020 15:00 ONS Sneek - HZVV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jos Vonk 03-10-2020 15:00 Ropta Boys - Leovardia Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Teunis Bakker 03-10-2020 15:00 Tollebeek - SC Franeker Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Nick Oppedijk 03-10-2020 15:00 De Dijk - Swift Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper Sanders 03-10-2020 15:00 AZ JO18-1 - sc Heerenveen JO18-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Marouan Achammachi 03-10-2020 15:00 Rijperkerk - Wykels Hallum Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tommy Postma 03-10-2020 15:00 Hollandia O21 - Quick Boys O21 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Feije van der Wal 03-10-2020 15:00 Marum - Kollum Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Auke Sikke Broersma 03-10-2020 15:00 Makkum - Heerenveense Boys Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Pieter Maas 03-10-2020 15:15 Urk 2 - Olde Veste'54 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
John de Vries 03-10-2020 15:30 MSC/Amslod - NWVV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Joop de Vries 03-10-2020 15:30 MSC/Amslod - NWVV Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Oostwoud 03-10-2020 16:30 SC Stadspark - Aduard 2000 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander van Vugt 03-10-2020 17:00 LAC Frisia 1883 - WWS Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jan Gerben Hoekstra 03-10-2020 17:00 LAC Frisia 1883 - WWS Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Steven Korf 03-10-2020 17:00 Steenwijker Boys - VVAK Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Harmen van der Spoel 04-10-2020 11:00 Emmeloord SC 2 - VKW 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Juani Nieuwenhout 04-10-2020 11:00 TOGB 2 - DHC 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Wietze de Haan 04-10-2020 12:00 Forward 3 - OZW 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Jan Gerben Hoekstra 04-10-2020 13:30 AVV - Sport Vereent Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Sven Keller 04-10-2020 14:00 SPW - Weerdinge Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Rene van der Elst 04-10-2020 14:00 HODO - Ruinen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Martin Koning 04-10-2020 14:00 LEO (Loon) - Trinitas Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Lucian Franzky 04-10-2020 14:00 SVBC - Buinerveen Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zondag
Kevin Vellekoop 04-10-2020 14:00 Oldeboorn - FFS Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Wim Stel 04-10-2020 14:00 FC Oldemarkt - Oranje Zwart Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Jens Bleeker 04-10-2020 14:00 Emmen - Hoogeveen Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Johan Hazelhoff 04-10-2020 14:00 Black Boys - Warga Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zondag
Omer Al Alawi 04-10-2020 14:00 Nieuweschoot - Oosterlittens Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Auke Sikke Broersma 04-10-2020 14:00 Valthermond - GVAV-Rapiditas Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Bernard IJdema 04-10-2020 14:00 Langezwaag - Tijnje Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Willem Jan Kimp 04-10-2020 14:00 ONB - Langweer Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Richard Pasveer 04-10-2020 14:00 Actief - VAKO Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Niels Zeeman 04-10-2020 14:00 GRC Groningen - WVV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Koen de Vries 04-10-2020 14:00 DVSV - Wapserveen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Stanley Brussaard 04-10-2020 14:00 Steenwijkerwold - USV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Ferdinant van der Werf 04-10-2020 14:00 Mildam - Akkrum Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Harm van Schepen 04-10-2020 14:00 St.Annaparochie - Geel Wit Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Erwin Draaijer 04-10-2020 14:00 Gorredijk - v.v. Dronrijp Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Mitchel Krop 04-10-2020 14:00 TOGB - Orion Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Michiel Tramper 04-10-2020 14:30 OFC - Groene Ster Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Sander Neleman 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Wietze de Haan 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Jurjen Agricola 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Patrick Hannema 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Docent Geplaatst
Sven Keller 05-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Docent Aangemeld
Jesper Sanders 05-10-2020 19:30 SML O21-1 - VDZ O21-1 Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tommy Postma 05-10-2020 20:30 Broekster Boys 1 - Avanti 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 05-10-2020 21:30 Broekster Boys 2 - Golden Oldies 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Auke Sikke Broersma 06-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Marouan Achammachi 06-10-2020 19:00 FC Birdaard - Friese Boys Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Erwin Draaijer 06-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Docent Geplaatst
Erwin Denissen 06-10-2020 19:00 20201006 Herkansing FIFA test arbitrage zaal Deelnemer Geplaatst
Tommy Postma 06-10-2020 19:00 Heerenveense Boys - Oeverzwaluwen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jeen Wijnja 06-10-2020 19:00 SC Boornbergum'80 - V.V. Heerenveen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Anton van der Wal 06-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Arjen Nauta 06-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Kevin Vellekoop 06-10-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Feije van der Wal 06-10-2020 21:00 Flamingo SC 6 - Leeuwarder Zwaluwen 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 07-10-2020 19:00 Haskerland 5 - NTW 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 07-10-2020 19:30 ST BMJ VR1 - Heerenveense Boys VR1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Reinoud Weiland 07-10-2020 20:00 OFC - Dos Kampen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen
Tommy Postma 07-10-2020 20:00 Hoogeveen 1 - Jong Leekster Eagles Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 07-10-2020 20:00 Haskerland 7 - RKO 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 07-10-2020 20:30 ZVF 1 - Futsal Buitenpost/ The Point 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Bonne Gringhuis 08-10-2020 20:40 Oeverzwaluwen 2 - Workum 5 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 09-10-2020 19:00 Futsal Winsum VR1 - Drachtster Boys VR2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 09-10-2020 20:30 PKC'83/ Team Carré 1 - LTC Secretaris AV Gepland Zaal Algemeen
Feije van der Wal 09-10-2020 20:30 Futsal Winsum - HZV/Het vennewater Secretaris AV Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 09-10-2020 21:00 Futsal Dragten 1 - WMC/ EP De Treffer 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 09-10-2020 21:00 Westerkwartier V.V. 2 - ONR 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 09-10-2020 21:00 Drs. Vijfje 34 - Slingerij De 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 09-10-2020 22:00 PKC'83 2 - Futsal Dragten 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 09-10-2020 22:00 Futsal Marum 2 - Drs. Vijfje 22 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Tommy Postma 09-10-2020 22:00 Drs. Vijfje 37 - DWS Oosterpoort 8 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Sieger Bakker 10-10-2020 09:00 Joure SC JO13-1 - FC Burgum JO13-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 10-10-2020 10:00 Joure SC JO15-1 - Drachtster Boys JO15-2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 10-10-2020 10:00 Urk JO17-1 - Berkum JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Bjorn Koopmans 10-10-2020 10:30 Heerenveen JO14-1 - Frisia JO14-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jurjen Agricola 10-10-2020 10:30 ONS Sneek JO13-1 - Excelsior'31 JO13-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Frans Kapitein 10-10-2020 11:00 CVVO JO17-1 - Franeker SC JO17-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tommy Postma 10-10-2020 11:30 DVS'33 Ermelo O23-1 - DOVO O23-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Omer Al Alawi 10-10-2020 11:45 Excelsior'31 O23-1 - NEO O23-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Koen de Vries 10-10-2020 12:00 S.V. Oosterwolde JO19-1 - FVC JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Patrick Hannema 10-10-2020 12:00 Leovardia 2 - Be Quick D 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Remco Paulusma 10-10-2020 12:15 Urk JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wietze de Haan 10-10-2020 12:15 FC Burgum JO19-1 - S.C. Stiens JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Marcel van den Beld 10-10-2020 12:30 Flevo Boys 2 - Knickerbockers The 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Marthijs Krooneman 10-10-2020 14:15 Frisia JO19-1 - Olde Veste'54 JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Hasse Aartsen 10-10-2020 14:30 SC Joure - VEV'67 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
John de Vries 10-10-2020 14:30 SSA Creil-Bant - Tollebeek Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Feije van der Wal 10-10-2020 14:30 Leovardia - ONT Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Markus Zijlstra 10-10-2020 14:30 V en V'68 - VV Opende Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Age Albada 10-10-2020 14:30 VHK - WVV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Louwrens Tolman 10-10-2020 14:30 NKVV - Bargeres Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Harmen van der Spoel 10-10-2020 14:30 SVM - SDS Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Arjen Nauta 10-10-2020 14:30 Woudsend - V.V. Heerenveen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Dion van der Kerk 10-10-2020 14:30 Anjum - Waskemeer Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Joop de Vries 10-10-2020 14:30 Waterpoort Boys - Foarut Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jan de Groot 10-10-2020 14:30 Harkemase Boys 2 - Staphorst 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Giovanni van Dijk 10-10-2020 14:30 Udiros - FC Assen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 10-10-2020 14:30 CVVO 5 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jeen Boringa 10-10-2020 14:30 SDC Putten - Eemdijk Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Friso Albada 10-10-2020 14:30 Mulier - Blokzijl Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Henk Swart 10-10-2020 14:30 Dokkum - Harkema Opeinde Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Oostwoud 10-10-2020 14:30 Veenhuizen - Ropta Boys Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Roel Dijkstra 10-10-2020 14:30 Noordpool-U.F.C. - ZEC Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Chris Marijt 10-10-2020 14:30 Sleat - HJSC Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tiemen de Boer 10-10-2020 14:30 Balk 2 - Blauw Wit '34 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Pieter Maas 10-10-2020 14:30 WTOC - GSVV Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Ale van Tuinen 10-10-2020 14:30 SC Berlikum - Rijperkerk Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jens Bleeker 10-10-2020 14:30 Bakhuizen - IJVC Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jeen Wijnja 10-10-2020 14:45 Arum - Ens Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Patrick de Velde Harsenhorst 10-10-2020 15:00 HZVV - De Dijk Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Tjerk Nauta 10-10-2020 15:00 LSC 1890 JO19-1 - Zeerobben JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Matthijs Zut 10-10-2020 15:00 Sneek Wit Zwart JO19-1 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper IJkema 10-10-2020 15:00 Hollandia JO18-1 - Fortuna Wormerv. JO18-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Klaas Bootsma 10-10-2020 15:00 WWS - CVO Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sarah Brinkkemper 10-10-2020 15:00 De Weide - Gramsbergen Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Erik Wensink 10-10-2020 15:00 FC Emmen JO18-1 - Waterwijk JO18-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Santosh Sital 10-10-2020 15:00 Ouwe Syl - Beetgum Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Edgar Verdijck 10-10-2020 15:30 Annaparochie St. VR1 - HZVV VR1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Bernard IJdema 11-10-2020 11:00 LSC 1890 2 - Emmeloord SC 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Juani Nieuwenhout 11-10-2020 11:00 Teylingen 2 - DOSR 2 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Johan Hazelhoff 11-10-2020 14:00 Akkrum - VC Trynwalden Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Richard Pasveer 11-10-2020 14:00 Friesland - Renado Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Jan Hielke Schotanus 11-10-2020 14:00 Sport Vereent - Blue Boys Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Niels Zeeman 11-10-2020 14:00 Gomos - VKW Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Stanley Brussaard 11-10-2020 14:00 Geel Wit - Mildam Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Jan Gerben Hoekstra 11-10-2020 14:00 FFS - Langezwaag Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Ferdinant van der Werf 11-10-2020 14:00 Drachten - Dedemsvaart Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Harm van Schepen 11-10-2020 14:00 Annen - Helpman Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Kevin Vellekoop 11-10-2020 14:00 FC Kraggenburg - BEW Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Mitchel Krop 11-10-2020 14:00 Be Quick 1887 - Silvolde Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Bert Visser 11-10-2020 14:00 Kuinre - Uffelte Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Willem Jan Kimp 11-10-2020 14:00 DTD - Gorredijk Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Louwrens Tolman 11-10-2020 14:00 SC Boornbergum'80 - De Walden Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Omer Al Alawi 11-10-2020 14:00 Oldeholtpade - LEO (Loon) Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Rene van der Elst 11-10-2020 14:00 Oranje Zwart - sv Olyphia Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Lucian Franzky 11-10-2020 14:00 Zandpol - Weiteveense Boys Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Sven Keller 11-10-2020 14:30 GAVC - Heerde Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Daniel Bleeker 11-10-2020 14:30 Nicator - ONB Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zondag
Rene van der Elst 12-10-2020 19:30 NJ20 PB SAO Apeldoorn Deelnemer Aangemeld
Tommy Postma 12-10-2020 20:00 Potetos 2 - HFC '15 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 12-10-2020 21:00 Potetos 4 - DWS Oosterpoort 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 12-10-2020 22:00 Potetos 15 - Drs. Vijfje 40 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 13-10-2020 19:00 Workum 2 - Black Boys 3 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Willem Jan Kimp 13-10-2020 19:55 Workum 1 - Flamingo SC 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Jan Hielke Schotanus 13-10-2020 20:00 HJSC 2 - CVVO 3 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Anton van der Wal 14-10-2020 19:30 Futsal Heerenveen 2 - Ens 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Bonne Gringhuis 14-10-2020 20:00 Tollebeek 1 - Tonego 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Bonne Gringhuis 14-10-2020 21:00 SSA Creil-Bant 1 - Flevo Boys 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Michiel Tramper 15-10-2020 19:00 SO II veld - Noord nj 19 Deelnemer Toegelaten
Willem Jan Kimp 15-10-2020 19:00 SO II veld - Noord nj 19 Deelnemer Toegelaten
Hasse Aartsen 15-10-2020 19:00 SO II veld - Noord nj 19 Deelnemer Toegelaten
Sven Keller 15-10-2020 19:00 SO II veld - Noord nj 19 Docent Geplaatst
Feije van der Wal 16-10-2020 19:40 Urk zvv 2 - Balk ZV 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Bonne Gringhuis 16-10-2020 20:30 Ruinerwold 1 - Fit Boys 1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 16-10-2020 21:00 Omlandia VR1 - Ens VR1 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 16-10-2020 21:00 Drs. Vijfje 35 - Slingerij De 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Omer Al Alawi 16-10-2020 22:00 Slingerij De 1 - ONR 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Harmen van der Spoel 16-10-2020 22:00 Drs. Vijfje 38 - Meedhuizen 2 Scheidsrechter Gepland Zaal Algemeen
Sander Neleman 17-10-2020 12:30 Flevo Boys 8 - SSA Creil-Bant 3 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 19-10-2020 18:30 naj20 - JVTC bij sc Emmeloord Deelnemer Aangemeld
Omer Al Alawi 19-10-2020 19:00 Aftrapbijeenkomst Leeuwarder Zwaluwen Deelnemer Geplaatst
Erwin Draaijer 21-10-2020 19:00 NJ20 VS FC Assen SMO-Meppel Docent Geplaatst
Sander Neleman 24-10-2020 12:30 Flevo Boys 9 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Erwin Draaijer 26-10-2020 19:00 NJ20 VS-Broekster Boys&VEV'67 Deelnemer Aangemeld
Sander Neleman 31-10-2020 12:30 Flevo Boys 8 - Espel 3 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 02-11-2020 18:30 naj20 - JVTC bij sc Emmeloord Deelnemer Aangemeld
Kevin Vellekoop 03-11-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Arjen Nauta 03-11-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Auke Sikke Broersma 03-11-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Erwin Draaijer 03-11-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Docent Geplaatst
Anton van der Wal 03-11-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Sander Neleman 07-11-2020 15:15 Urk 7 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Rene van der Elst 09-11-2020 19:30 NJ20 PB SAO Apeldoorn Deelnemer Aangemeld
Sem Hoekstra 14-11-2020 12:30 Frisia JO14-1 - ACV JO14-1 Scheidsrechter Afgezegd Veld Algemeen/Zaterdag
Wietze de Haan 14-11-2020 12:30 Blauw Wit '34 JO14-1 - HZVV JO14-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 16-11-2020 18:30 naj20 - JVTC bij sc Emmeloord Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 16-11-2020 19:00 NJ20 VS-Broekster Boys&VEV'67 Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 17-11-2020 19:00 NJ20 VS FC Assen SMO-Meppel Docent Geplaatst
Sander Neleman 21-11-2020 12:30 Flevo Boys 8 - Joure SC 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 28-11-2020 14:30 Nagele 3 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Wilco Tiek 30-11-2020 18:30 naj20 - JVTC bij sc Emmeloord Deelnemer Aangemeld
Auke Sikke Broersma 01-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Anton van der Wal 01-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 01-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Docent Geplaatst
Kevin Vellekoop 01-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Aangemeld
Arjen Nauta 01-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Zaal - vv Workum Deelnemer Tussentijds beëindigd
Sander Neleman 05-12-2020 12:30 Flevo Boys 8 - Wolvega FC 4 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Erwin Draaijer 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Docent Geplaatst
Sven Keller 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Docent Aangemeld
Jurjen Agricola 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Patrick Hannema 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Sander Neleman 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Wietze de Haan 07-12-2020 19:00 NJ20 SOIII Oudehaske Deelnemer Aangemeld
Rene van der Elst 07-12-2020 19:30 NJ20 PB SAO Apeldoorn Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 14-12-2020 19:00 NJ20 VS-Broekster Boys&VEV'67 Deelnemer Aangemeld
Erwin Draaijer 16-12-2020 19:00 NJ20 VS FC Assen SMO-Meppel Docent Geplaatst
Sander Neleman 06-02-2021 14:30 Ens 3 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 06-03-2021 15:00 EBC 1 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper Sanders 08-03-2021 20:30 SKV O21-1 - Hoevelaken O21-1 Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 13-03-2021 12:30 Flevo Boys 8 - Urk 7 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 20-03-2021 14:30 Espel 3 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper Sanders 22-03-2021 19:30 SML O21-1 - Eldenia O21-1 Scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Jesper Sanders 22-03-2021 20:30 SKV O21-1 - Fortissimo O21-1 Assistent-scheidsrechter Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 27-03-2021 12:30 Flevo Boys 8 - Nagele 3 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 10-04-2021 14:30 SSA Creil-Bant 3 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 17-04-2021 12:30 Flevo Boys 8 - CVVO 5 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 24-04-2021 14:30 Joure SC 8 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 15-05-2021 14:30 Wolvega FC 4 - Flevo Boys 8 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag
Sander Neleman 29-05-2021 12:30 Flevo Boys 8 - Flevo Boys 9 Verdediger Gepland Veld Algemeen/Zaterdag